Elite World Chefs

Atölyeleri Van’da

Düzenlediği birbirinden farklı konseptlerdeki etkinlikleri  ile  misafirlerini buluşturan Elite World Chefs, bu kez de kalite ve konforu ile Van’ın dünya markası olan Elite World Van Hotel’de ödüllü Şef Mithat Yalçınkaya moderatörlüğünde ‘Çikolata ve Pasta Atölyesi’ gerçekleştiriyor.

13 Ekim Cumartesi günü saat 14:00-16:00 arasında gerçekleşecek. Elite World Chefs Çikolata ve Pasta Atölyesi’ne, sınırlı sayıda misafir katılabilecek. Atölyenin kişi başı fiyatı ise 39 TL.

 

Elite World Chefs atölyeleri kapsamında Elite World Van Hotel’in bünyesindeki The Grill Ocakbaşı Restaurant’ta gerçekleşecek ‘Çikolata ve Pasta Atölyesi’nde; çikolata eritme, soğutma, temperleme teknikleri öğrenecek, kalıpta çikolata veya dolgu çikolata yapabileceksiniz. Ayrıca, çikolata, pasta yapımı ve süslemesi ile ilgili teorik ve pratik anlamda tüm bilgiler derste şef tarafından paylaşılacak.

 

Her detayın Elite World Van Hotel tarafından temin ve organize edileceği atölyede, molalarda otelin ikramlarını tadabilecek,  katılımcılar kurs bitiminde yaptığı çikolata ve pastaları sevdiklerine götürmenin keyfini yaşayabilecek. Ayrıca katılımcılar, atölye sonunda ‘Elite World Chefs’ tarafından verilen sertifikalarla eğitimlerini taçlandırabilecek.

 

Çikolata ve Pasta Atölyesi’ne dair detaylı bilgi ve rezervasyon için www.eliteworldvan.com.tr adresini inceleyebilir ya da 0432 484 11 11 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Ayrıca biletleri www.biletix.com adresinden alabilirsiniz.

© 2018 . Elite World Hotels . All Rights Reserved