Değerli The LOOK okurları,

 

Sıcak yaz günlerinin geride bırakmaya başladığımız bu günlerde yine dopdolu bir The LOOK ile karşınızdayız. Türkiye’nin en hızlı büyüyen yerel otel zincirlerinden biri olarak, Anadolu Yakası’ndaki ilk yatırımımız olan Elite World Asia Hotel’i misafirlerimizin hizmetine açtık. Büyük bir mutluluk ve heyecan duyduğumuz şu günlerde otelimizin yapımında emeği geçen, bizimle bu heyecanı paylaşan herkese teşekkür ederiz.

 

Yeni sayımızda 120 milyon dolar yatırım ile hizmete açtığımız Elite World Asia Hotel’imizin Genel Müdürü Ahmet Korkut ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Bu sayede otelimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Gezi bölümümüzde ise çikolata kokan masalsı sokakları ile sonbaharı farklı yaşatan Brugge kentini anlattık.

Ayrıca Anadolu Yakası’nda huzurla yürüyüş yapabileceğiniz 5 parkuru sizler için derledik.

 

‘Caz Musiki’ albümü ile dikkatleri üzerine çeken Yaprak Sayar, Portre bölümümüze konuk oldu. Albümün oluşturulmasından yeni projelere kadar birçok konuyu büyük bir samimiyet ile bizimle paylaştı.

 

Yeni kitabı ‘Açılın Gençler Geliyor’ ile ülkemizin gençlerine ilişkin çok önemli bir araştırmanın bulgularını ortaya koyarak ‘büyük dönüşüm öncesini’ tasvir eden Fatoş Karahasan, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 

Coca-Cola İçecek A.Ş. Üst Düzey Yönetici Asistanı ve Uluslararası Yönetim Asistanları Derneği Genel Sekreteri Çiğdem Aydın, iyi bir yönetici asistanı olmanın püf noktalarını ve toplantı organizasyonlarında dikkat edilmesi gerekenleri sizler için paylaştı.

 

Küresel antivirüs yazılım kuruluşu ESET’in İstanbul Teknik Müdürü Gürcan Şen, sosyal medyada güvende kalmanın yollarını The Look’a anlattı.

 

Sağlık köşesinde ise Diyetisyen Emre Uzun, spora yeni başlayanlar için beslenme önerilerini sizler için paylaştı.

 

Mutfağımızda, şefimiz Kemal Şenel’den kekik yatağında kuzu pirzola tarifi yer aldı.

 

Ve elbette Elite World Hotels’den, şehir hayatından, müzikten, tiyatrodan daha pek çok haberi The LOOK okurları için derledik.

Hepinize keyifli okumalar ve mutluluğu doyasıya yaşayacağınız bir sonbahar mevsimi diliyorum.

 

 

© 2018 . Elite World Hotels . All Rights Reserved