Müzik Severlerin

Değişmeyen Adresi

Jazz Company

Sıcak atmosferini cazın kusursuz melodileri ile birleştiren Jazz Company, yeni sezonda yine iyi müziğin peşine düşenlerin uğrak noktası olacak. Şehrin merkezi Taksim’de Elite World İstanbul Hotel bünyesinde yer alan Jazz Company, Kasım ayı itibariyle her Cuma müzik severlere özel anlar yaşatacak.

Müzik dolu sekiz sezonu geride bırakan Jazz Company, İlham Gencer’den Asena Akan’a, Kubilay Kan’dan Sevil Esen’e, Akustik Bişeyler’den Woman Blues’a kadar caz dünyasının saygın isimlerini bir araya getirdi. Yeni sezonda da birçok özel performansa ev sahipliği yapacak Jazz Company, caz severlere doyumsuz müzik ziyafeti sunacak.

 

Birbirinden değerli müzisyenleri ile kulağa, sıcak ortamı ile göze, menüsünde yer alan “Summertime”, “Blue Moon” kokteylleri ve “Caz Yemeği” ile de damak zevkine hitap eden Jazz Company, adından sıkça söz ettirdiği “jam session”ları, sürpriz sanatçıları ve dekoruyla farklı etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

 

Ekim ayından itibaren her Cuma 22:00-01:00 saatleri arasında canlı caz performansları, blues müzik dinletileriyle, caz severlerin ve dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerinin gözdesi olan Jazz Company için detaylı bilgiye 0212 313 83 83 numaralı telefondan veya  www.eliteworldhotels.com.tr ‘den ulaşabilirsiniz.

© 2018 . Elite World Hotels . All Rights Reserved