Elite World Hotels'ten Enfes Balık Sofraları

Her ay birbirinden farklı konseptlerde etkinlikler düzenleyen Elite World Hotels, nefis çilingir sofrası mezeleri, zengin balık ve tatlı çeşitlerini 14 - 25 Kasım 2018 tarihleri arasında balık ve meze severlerin beğenisine sunuyor. Otellerin bünyesinde bulunan The Grill Ocakbaşı ve The Brasserie restoranda gerçekleşecek etkinlikte en özel sunumlarla çilingir sofraları kurulacak.

Rastgele Balık Keyfi menüsünde; Ermeni pilakisi, yaprak sarma, muhammara, yoğurtlu patlıcan salata, haydari, acılı ezme, havuç tarator, Ezine peyniri, soslu hamsi, domates, salatalık gibi lezzetlerin yer aldığı çilingir serpme meze çeşitleri, özel sunumları ile deniz levreği ya da deniz çuprası, balıkçının tatlısı olarak da limonlu helva tarama veya taze meyveli irmik helvası yer alıyor. Sürprizler ile renklenecek bu yıl ki Rastgele Balık Keyfi etkinlik set menü tutarı 99 TL.

 

Ege’nin balık mezeleri mutfaklara geliyor

Ayrıca Elite World Chefs kapsamında, balık mezeleri meraklıları için ‘Ege Balık Mezeleri’ atölye çalışması düzenlenecek. Birbirinden eşsiz balık mezelerinin ve deniz ürünlerinin yapılacağı Ege Balık Mezeleri atölyesi 14 Kasım Çarşamba günü Elite World İstanbul Hotel’de 24 Kasım Cumartesi ise Elite World Van Hotel’de gerçekleştirilecek. Saat 14.00 – 16.00 saatleri arasında yapılacak atölyenin kişi başı fiyatı ise 40 TL.

 

Her detayın Elite World Hotels tarafından organize edileceği ‘Ege Balık Mezeleri’ atölyesinde; deniz börülceli ahtapot salatası, radikalı karides salatası, pancarlı karides salatası, kaya koruklu palamut pilaki gibi eşsiz lezzetlerin tarifi ve yapımı, Elite World Hotels Muftak Koordinatörü ödüllü Executive Chef Mithat Yalçınkaya tarafından öğretilecek. Atölyeler sonunda ‘Elite World Chefs’ tarafından verilen sertifikalarla bu unutulmaz deneyim taçlandırılacak.

 

‘Ege Balık Mezeleri’ne dair detaylı bilgi ve rezervasyon için www.eliteworldhotels.com.tr adresini inceleyebilir ya da 0212 404 05 05 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Ayrıca biletleri www.biletix.com adresinden alabilirsiniz.

 

© 2018 . Elite World Hotels . All Rights Reserved